אודותינו

רמי שבירו בונה חיים יפים

"רמי שבירו הנדסה, בנייה והשקעות בע"מ", היא חברה פרטית שמתמחה בבניית מתחמי מגורים רבי קומות,  בהקמת שכונות חדשות ובבניית מרכזים מסחריים ומגדלי משרדים.

החברה היא חברת יזמית המבצעת את כל הפרויקטים שלה בעצמה, והאני מאמין שלה הוא שליטה עצמאית ומלאה בכל תחומי פעילותה. 

יושרה, נחישות והצלחה הן אבני הדרך שעליהן צועדת החברה, ועל כן היא מקפידה על ליווי הפרויקט מתחילתו ועד סופו – תוך הקפדה יתרה על איכות ורמת בנייה גבוהה, ותוך כדי שמירה על קשר רציף עם ציבור הרוכשים ויצירת תחושת משפחתית.

כמו כן, החברה חרטה על דגלה את המונח "דרך הארץ קדמה לתורה", והיא מיישמת זאת הלכה למעשה מול הלקוחות, העובדים, הרשויות הציבוריות, הספקים וקבלני המשנה.

כחלק מתפיסותיה הערכיות נערכים החברה כנסים והשתלמויות לעובדים, מתוך תחושה שבבסיס העשייה קיימים ערכים – ויתרה מכך עומדים בני אדם.

המייסדים והבעלים רונית ורמי שבירו מקפידים כי החינוך בחברה הוא להתנהלות ערכית ויושרה מתוך אמונה פנימית חזקה כי עשייתה של החברה בתחום הנדל"ן תורמת לצמיחתה ושגשוגה של ישראל כמדינה חזקה ומתפתחת, המהווה בית נאמן לאזרחיה ותושביה. כל עובדי החברה מגוייסים ולמען מטרה זו, ובבסיס פעילותם שוכנת התודעה של מתן תחושת משפחתיות ושייכות לכל רוכשי הדירות באשר הם ולכל הבאים במגע עם החברה.

רמי שבירו השירותים שלנו​

פרויקטים

לפרטים נוספים לחץ כאן

shutterstock_730608691

מחיר למשתכן

לפרטים נוספים לחץ כאן

צור קשר מכירות

הרצליה

החושלים 8

*9949

מכירות